Kim jesteśmy?

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży zajmującym się organizacją wyjazdów, wypraw i ekspedycji. Nasz zespół łączy pasja i szczere zaangażowanie we wszystko co robimy.

Już od 2002 roku zabieramy naszych Gości w najbardziej magiczne i dziewicze zakątki naszego globu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji. Są wśród nas trenerzy, ratownicy GOPR-u, podróżnicy, survivalowcy, byli żołnierze i sportowcy.

Na wyprawach nasi Goście świetnie się bawią, odpoczywają, wiele się uczą i zawsze powracają do nas, poszukując kolejnej dawki pozytywnych emocji.

Pewne stare przysłowie mówi, że „aby poznać człowieka trzeba zostać jego towarzyszem podróży”. Dzięki naszym wyprawom nasi Goście nie tylko nawiązują nowe znajomości, ale też mają doskonałą okazję lepiej poznać samych siebie. Z nami odnajdą drzemiące w nich uśpione talenty i umiejętności, których nie byli wcześniej świadomi.

Odkryj nowy sposób spędzania czasu. Poznaj nowy sposób podróżowania!

Co robimy?

Organizujemy wyprawy integracyjne, motywacyjne oraz wyjazdy typu „incentive”. Wszystkie powierzone nam zadania opracowujemy i dobieramy optymalnie dla potrzeb i specyfiki naszych Gości. Każdorazowy program przygotowujemy w oparciu o zadania plenerowe, przy wykorzystaniu samochodów terenowych lub quadów. Dokładamy wszelkich starań aby organizowane przez nas eventy były wyjątkowe i niepowtarzalne.

W zależności od potrzeb naszych Gości organizujemy, od spokojniejszych w charakterze, wypraw samochodami terenowymi po malowniczych bezdrożach Polski z nostalgicznymi biwakami pod gołym niebem, poprzez ekspedycje po bezdrożach Ukrainy, Rumunii czy niesamowitej Gruzji, aż po egzotyczne safari w Namibii.

Z bardziej wymagającymi Gośćmi żądnymi mocniejszych wrażeń pojedziemy do Słowenii, gdzie poznają co to prawdziwy canyoning, rafting czy wspinaczka skałkowa. Podczas naszych ekspedycji każdy członek załogi ma możliwość bezpośredniego i czynnego uczestnictwa w akcji – podczas jazdy samochodem terenowym nauczy się jak poruszać się w terenie na podstawie punktów kontrolnych, zdjęć, mapy, czy GPS-u. Wspomniane zadania to tylko przedsmak tego, czego mogą spodziewać się klienci naszego biura.

Podczas naszych wypraw, oprócz dobrej zabawy, będziemy wspólnie doskonalić umiejętności współpracy w zespole, twórczego rozwiązywania problemów i przewidywania zagrożeń.

Dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy do firm, dla których wyjazdy integracyjne stanowią element zarządzania kadrami. Motywacja, budowanie pozytywnych relacji w zespołach oraz atmosfera wzajemnego zaufania to fundament naszych działań.

Celem organizowanych przez nas wypraw jest nie tylko odpoczynek, poznawanie kultur, czy kształcenie nowych umiejętności, ale również budowanie więzi i integracji w firmach, na każdym szczeblu zawodowym.

Organizujemy wyjazdy zarówno dla pracowników jak i klientów. Chętnie poznamy Państwa potrzeby i dobierzemy dla Was optymalną ofertę.

Zapraszamy do współpracy!

Poznaj naszą ekipę

Mariusz Pietrzycki

Twórca i właściciel

+48 607 955 607


Człowiek czynu, nie usiedzi na miejscu dłużej niż 15 minut. Zero nudy, ciągle w akcji! Zaprowadzi Was nawet w najdzikszy zakątek każdego kraju. Nie boi podejmować się trudnych decyzji.

Król wydm i niedoceniony mistrz kierownicy, uwielbia prowadzić swoją Toyotę tylko wtedy czuje się naprawdę wolny. Zna wiele języków, w tym ojczysty, dogada się z każdym, nawet z Afrykańskim wodzem plemienia Himba.

Sabina Pietrzycka

Biuro

+48 668 315 183


Dawid Pietrzycki

Koordynator eventów