Kim jesteśmy?

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży zajmującym się organizacją wyjazdów, wypraw i ekspedycji. Nasz zespół łączy pasja i szczere zaangażowanie we wszystko co robimy.
Już od 2002 roku zabieramy naszych Gości w najbardziej magiczne i dziewicze zakątki naszego globu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji. Są wśród nas trenerzy, ratownicy GOPR-u, podróżnicy, survivalowcy, byli żołnierze i sportowcy.
Na wyprawach nasi Goście świetnie się bawią, odpoczywają, wiele się uczą i zawsze powracają do nas, poszukując kolejnej dawki pozytywnych emocji.

Pewne stare przysłowie mówi, że “aby poznać człowieka trzeba zostać jego towarzyszem podróży”. Dzięki naszym wyprawom nasi Goście nie tylko nawiązują nowe znajomości, ale też mają doskonałą okazję lepiej poznać samych siebie.
Z nami odnajdą drzemiące w nich uśpione talenty i umiejętności, których nie byli wcześniej świadomi.

Odkryj nowy sposób spędzania czasu. Poznaj nowy sposób podróżowania!

Co robimy?

Organizujemy wyprawy integracyjne, motywacyjne oraz wyjazdy typu “incentive”. Wszystkie powierzone nam zadania opracowuwujemy i dobieramy optymalnie dla potrzeb i specyfiki naszych Gości. Każdorazowy program przygotowujemy w oparciu o zadania plenerowe, przy wykorzystaniu samochodów terenowych lub quadów. Dokładamy wszelkich starań aby organizowane przez nas eventy były wyjątkowe i niepowtarzalne. W zależności od potrzeb naszych Gości organizujemy, od spokojniejszych w charakterze, wypraw samochodami terenowymi po malowniczych bezdrożach Polski z nostalgicznymi biwakami pod gołym niebem, poprzez ekspedycje po bezdrożach Ukrainy, Rumunii czy niesamowitej Gruzji, aż po egzotyczne safari w Namibii.

Z bardziej wymagającymi Gośćmi żądnymi mocniejszych wrażeń pojedziemy do Słowenii, gdzie poznają co to prawdziwy canyoning, rafting czy wspinaczka skałkowa. Podczas naszych ekspedycji każdy członek załogi ma możliwość bezpośredniego i czynnego uczestnictwa w akcji – podczas jazdy samochodem terenowym nauczy się jak poruszać się w terenie na podstawie punktów kontrolnych, zdjęć, mapy, czy GPS-u. Wspomniane zadania to tylko przedsmak tego, czego mogą spodziewać się klienci naszego biura.

Podczas naszych wypraw, oprócz dobrej zabawy, będziemy wspólnie doskonalić umiejętności współpracy w zespole, twórczego rozwiązywania problemów i przewidywania zagrożeń.

Dla kogo?

Naszą ofertę kierujemy do firm, dla których wyjazdy integracyjne stanowią element zarządzania kadrami. Motywacja, budowanie pozytywnych relacji w zespołach oraz atmosfera wzajemnego zaufania to fundament naszych działań.

Celem organizowanych przez nas wypraw jest nie tylko odpoczynek, poznawanie kultur, czy kształcenie nowych umiejętności, ale również budowanie więzi i integracji w firmach, na każdym szczeblu zawodowym.

Organizujemy wyjazdy zarówno dla pracowników jak i klientów. Chętnie poznamy Państwa potrzeby i dobierzemy dla Was optymalną ofertę.

Zapraszamy do współpracy!

Poznaj naszą ekipę!

Mariusz Pietrzycki

Twórca i właściciel

+48 607 955 607


Człowiek czynu, nie usiedzi na miejscu dłużej niż 15 min. Zero nudy, ciągle w akcji! Zaprowadzi Was nawet w najdzikszy zakątek każdego kraju. Nie boi podejmować się trudnych decyzji.
Król wydm i niedoceniony mistrz kierownicy, uwielbia prowadzić swoją Toyotę tylko wtedy czuje się naprawdę wolny. Zna wiele języków, w tym ojczysty dogada się z każdym, nawet z Afrykańskim wodzem plemienia Himba.

Sabina Pietrzycka

Biuro

+48 668 315 183


Janek Gubała

Koordynator eventów, sklep

+48 733 187 676


Janek jest miłośnikiem wszystkiego co jest związane z wojskiem. Zdarzało mu się wysiadać w powietrzu z „szybkiego” tz. AN 26. Zamiłowanie do wszystkiego co związane z wojskiem trwa do dziś.
Weteran „występów” naszej armii na Bliskim Wschodzie. Swoją pasją do surwiwalu i militaryzmu zaraził już wielu młodych ludzi. Uwielbia góry i wędrówki z plecakiem. Las jest jego drugim domem. Wieczorem lubi wprowadzić nastrój grając na gitarze i śpiewając.

Dawid Pietrzycki

Koordynator eventów


Klienci o nas!

 • Jola Karny
  Wspaniala atmosfera - przygotowani na każdą sytuację (i umiejętności) - mega elastyczność dla klienta - szyją marzenia i przygodę na miarę. Dziekujemy...
  Jola Karny
 • Konrad Wysokinski
  100% adrenaliny i przygody każdego dnia! Chcę więcej!
  Konrad Wysokinski
 • Artur Pańczyk
  Świetna organizacja i niesamowite miejsca, które nam pokazali!! W 100% polecam.
  Artur Pańczyk
 • Łukasz Woźniak
  Zdecydowanie dostarczają emocji!
  Łukasz Woźniak
 • Dominika Sitnik
  Rewelacyjna zabawa, dużo adrenaliny, pełen profesjonalizm.
  Dominika Sitnik

Zaufali nam!