Imprezy off-roadowe

Oferujemy kompleksową obsługę dla firm w zakresie imprez z wykorzystaniem samochodów terenowych. Liczba osób, biorąca udział w imprezie to dla nas tylko kwestia logistyki. Samochody przygotowane są do pokonywania najtrudniejszych terenów.

Przygotowane przez nas trasy to zazwyczaj trudne zjazdy i podjazdy a także miejsca, gdzie zapewne trzeba będzie użyć różnych technik wyciągania samochodu z opresji. Zajęcia możemy przygotować w formie mini rajdu ze specjalnym roadbookiem i pieczątkami do wbicia do karty drogowej. Uczestnicy mogą też poruszać się w terenie na podstawie punktów kontrolnych, zdjęć i map wykorzystując do tego odbiornik GPS.

Inną forma offroadu jest wyprawa terenowa. Zajęcia te różnią się od zwykłej „przejazdówki” tym, że zakładają wprowadzenie do przejazdu zadań specjalnych, takich jak budowa mostu z bali, wyciąganie auta za pomocą wyciągarki czy przeprawa przez bagno. Zadanie te ukierunkowane są na umiejętność współpracy w zespole, zdolność do twórczego rozwiązywania problemów i przewidywania zagrożeń.

Organizujemy imprezy w każdym zakątku Polski od Beskidów po Mazury dobierając tak o miejsce imprezy aby była jak najatrakcyjniejsza dla firmy a uczestnicy podczas jazdy zażyją mnóstwo offroadowej adrenaliny ale również dowiedzą się wiele ciekawych rzeczy danym miejscu.

Quady oraz konkurencje strzeleckie

Quady

Jeżdżąc quadem nie ma dla nas znaczenia czy droga, którą się poruszmy nagle się kończy, czy też mamy ochotę wjechać w trudny, mało dostępny teren. Jazda czterokołowcami daje dużo przyjemności i adrenaliny , ponieważ te niepozorne pojazdy dzięki niewielkim rozmiarom, mogą wjechać niemal wszędzie. Łatwość prowadzenia, bezproblemowa obsługa sprawia, że quadem po przeszkoleniu może jeździć każdy. Podczas imprez integracyjnych, te czterokołowce mogą poruszać się po specjalnie przygotowanym torze. Organizujemy również dla całej grupy kilkugodzinną wyprawę w teren elementami szkolenia jazdy w terenie oraz pracy zespołowej.

Paintball

Najmodniejsza w ostatnim czasie zabawa strategiczna na świecie. Przeznaczona jest dla tych, którzy lubią mocne wrażenia, sportową rywalizację dającą możliwość zintegrowania zespołu oraz pozwalająca na sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Podstawowym elementem do gry w paintball jest marker, który za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla, wyrzuca kulki wypełnione farbą. Posiadamy szeroka ofertę scenariuszy gier animacyjnych, które indywidualnie dostosujemy do umiejętności i sprawności fizycznej uczestników. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, co umożliwi mu wspaniałą zabawę i miłe spędzenie czasu.

Strzelnica ASG, łuki, wiatrówki

Chcesz poczuć się jak prawdziwy snajper? Podczas strzelania z różnego rodzaju replik broni używanych w wojsku i nie tylko wyłonimy najlepszego strzelca. Każdy uczestnik będzie miał możliwość upolowania dla swojej drużyny lub dla siebie punkty, które później zamieni na nagrody.

Imprezy teambuldingowe

To metoda szkoleniowa, ukierunkowana przede wszystkim na:

 • integrowanie zespołu a tym samym skuteczne podnoszenie jego efektywności
 • aktywne kształtowanie stosunków międzyludzkich
 • budowanie sprawnych kanałów komunikacji między członkami zespołu
 • zdrową rywalizację, która zwiększy świadomość pracowników o zdolnościach swoich oraz ich zawodowych współtowarzyszy
 • objaśnianie procesów zespołowych i organizacyjnych.

Skuteczność szkolenia wiąże się z tym, że uczestnicy podczas zajęć rozwiązują zadany problem. Mogłoby się wydawać, że wspólna budowa tratwy, czy rozlewnia szkodliwych substancji mają niewiele wspólnego z codziennymi obowiązkami – nic bardziej mylnego. Wzajemne pokonywanie trudności w warunkach pozabiurowych uczy pracowników kooperacji, polegania na sobie, podejmowania decyzji a przede wszystkim, umożliwia odkrycie w każdym z uczestników własnego potencjału oraz indywidualnych i grupowych zasobów zespołu. Zajęcia teambuilding’owe pozwalają zbudować fundamenty trwałego zespołu, którego członków łączy już nie tylko praca, ale również wspólnie spędzone chwile w miłej atmosferze zabawy i nauki. Tworząc programy imprez staramy dobrać tak scenariusz aby był jak najciekawszy i kreatywny dla danego zespołu. Zajęcia o rożnej charakterystyce dają szereg możliwości szkoleniowych

Scenariusze nawigacyjno-zadaniowe

Jest to jeden z najciekawszych najczęściej wybieranych przez naszych klientów scenariuszy na imprezy integracyjne/teambuildingowe. Jest to świetna zabawa, podczas której uczestnicy niczego „nie muszą” jednak gra jest tak wciągająca, że wszyscy chcą walczyć o jak najlepszy wynik. Program imprezy zakłada rywalizację między zespołami, jakkolwiek tylko od motywacji i zaangażowania uczestników zależy ile zadań i w jakim tempie wykonają. Zróżnicowana skala trudności i terenu, pozwala dobrać odpowiednią trasę nawet dla najbardziej wymagających i wprawionych w bojach klientów. Orientacja w terenie odbywa się za pomocą GPS, kompasów lub mapy. Punkty kontrolne możemy umieścić w ciekawych miejscach, również w mieście oraz połączyć je z zaliczeniem zadań specjalnych. W tym przypadku łączymy imprezę integracyjną z zajęciami wspinaczkowymi, strzeleckimi itp.

Kajaki, rafting, rowery i biegi na orientacje

Kajaki

To forma turystyki, która znowu przezywa rozkwit i duże zainteresowanie wśród ludzie chcących spędzić czas aktywnie. Możemy zorganizować kilkugodzinny lub całodniowy spływ kajakowy podczas imprezy integracyjnej po najbardziej malowniczych regionach w Polsce od rzek o górskim charakterze po spokojniejsze na niżu. Emocje i wspaniałe widoki gwarantowane. Oferujemy dziewiczy krajobraz, ciszę i pełen relaks na przemian z adrenaliną, którą dostarczy pokonywanie powalonych drzew i bystrza rzecznego bez wysiadania z kajaku. Oczywiście możliwe jest zorganizowanie dodatkowy zadań specjalnych na trasie spływu co jeszcze bardziej uatrakcyjnia imprezę.

Rafting

Skały, podwodne głazy, cofki, wiry i oczywiście szybki nurt rzeki – to wszystko sprawia, że spływ pontonowy jest bardzo emocjonujący i wymaga sporo uwagi. Zadaniem uczestników jest pokonanie określonego toru wodnego w specjalnie przeznaczonym do tego pontonie. Na pokładzie z grupą znajduje się oczywiście instruktor wydający odpowiednie wskazówki i polecenia. Adrenalina gwarantowana.

Bieg na orientacje

Jest to atrakcyjna forma czynnego wypoczynku, podczas której uczestnik lub zespół ma za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu, swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. Zróżnicowana skala trudności i terenu, pozwala dobrać odpowiednią trasę nawet dla najbardziej wymagających i wprawionych w bojach klientów. Orientacja w terenie odbywa się za pomocą GPS, kompasów lub mapy. Punkty kontrolne możemy umieścić w ciekawych miejscach, również w mieście oraz połączyć je z zaliczeniem zadań specjalnych. W tym przypadku łączymy imprezę integracyjną z zajęciami wspinaczkowymi, strzeleckimi itp.

Rowery

Wykorzystanie roweru na imprezie integracyjnej to świetny pomysł na pobyt w plenerze i spędzenie aktywnie czasu. Przebywanie dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu pól, lasów i świeżego powietrza sprzyja integracji grupy. Pojazd możemy wykorzystać w czasie imprezy na dwa sposoby jako środek do przemieszczania się pomiędzy konkurencjami sprawnościowymi na terenie imprez scenariuszowej, lub jako osobna impreza, gdzie uczestnicy poruszają się po z góry zaplanowanej trasie o określonym stopniu trudności W osiągnięciu celu wyprawy pomogą nam mapy i urządzenia GPS. Na koniec rozdamy nagrody za ukończenie dystansu. Rajd rowerowy to raczej impreza dla mniej licznych grup. Przygotowanie trasy planujemy zawsze pod możliwości uczestników ale gwarantujemy że atrakcji nie zabraknie.

Zajęcia linowe

To solidna dawka adrenaliny, związana z pokonywaniem własnych barier. Ciągłe wyzwanie, przełamywanie wewnętrznych lęków i obaw, umożliwiają uczestnikom poznanie swoich możliwości w warunkach ekstremalnych. Konkurencje wysokościowe to także budowanie wydajnego zespołu, pracującego w atmosferze zaufania i otwartości. Zazwyczaj losy poszczególnych osób, zależą od zaangażowania pozostałych uczestników.

Większość organizowanych przez nas zadań wymaga współdziałania całej grupy. Nasza doświadczona kadra, w oparciu o techniki linowe, bez problemu zorganizuje most linowy, budowę wieży ze skrzynek, tyrolkę czy wspinaczkę po naturalnej skale. Każda z organizowanych przez nas konkurencji wysokościowych, prowadzona jest przez wyszkoloną kadrę z odpowiednimi uprawnieniami. Wykorzystywany przez nas sprzęt alpinistyczny posiada wszystkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Zawsze zapewniamy odpowiednią ilość kasków i uprzęży dla naszych uczestników.

 • Drabinka alpinistyczna
 • Mosty linowe
 • Tyrolka
 • Podchodzenia i zjazdy na linie
 • Mission imbosible
 • Skok zaufania
 • Wieża ze skrzynek

Wspinaczka skałkowa

To ostatnio bardzo popularny sport, dający wiele satysfakcji oraz podnoszący poziom adrenaliny. Organizujemy wspinaczkę w skałkach jak i na sztucznej ścianie wspinaczkowej. Wspinać mogą się ludzie praktycznie w każdym wieku. Pod okiem doświadczonego instruktora uczestnicy, mogą zmierzyć się z własnymi słabościami i pokonać skalną drogę.

Drogi wspinaczkowe dobieramy do umiejętności uczestników zajęć.

Zimowe szaleństwa

Wyjazdy narciarskie

Od lat jeździmy w najciekawsze regiony narciarskie Europy a przede wszystkim do Włoch i Austrii. Podczas naszych wyjazdów nie ma czasu na nudę, zapewniamy wspaniałą towarzyską i przyjacielską atmosferę, mnóstwo dodatkowych atrakcji oprócz świetnie przygotowanych tras. Podczas wyjazdu organizujemy szkolenie narciarskie, zabawy na stoku, wieczorne imprezy i dużo, dużo więcej.

Skutery śnieżne

To wspaniała zabawy dla wszystkich lubiących różne pojazdy mechaniczne służące do poruszania się w terenie. Są idealne do ciężkich, zimowych warunków, gdzie inne środki lokomocji okazują się zawodne. Poruszanie się na skuterach śnieżnych to bardzo popularny sposób na zapewnienie świetnej zabawy zarówno osobom indywidualnym, jak i całym grupom. Dla osób szukających mocniejszych przeżyć przygotowaliśmy bardziej ekstremalne trasy górskie, a także nocne wyprawy na skuterach z noclegiem w górskiej chacie.

Narty biegowe

Narciarstwo biegowe zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Powstają nowe odpowiednio przygotowane trasy i infrastruktura do uprawiania tej dyscypliny sportu. Z doświadczenia wiemy że uczestnicy dosyć szybko uczą się jak poruszać się na nartach biegowych, impreza więc szybko przeradza się z teorii w praktykę i wyruszamy na ośnieżone leśne trakty. Podczas imprez, trasy zawsze dostosowane są do kondycji oraz poziomu zaawansowania uczestników. Gwarantujemy doskonałą zabawę, moc niezapomnianych wrażeń oraz wspaniały kontakt z przyrodą.

Kuligi z pochodniami

To zimowa propozycja na spędzenie szalonego wieczoru. Białe szaleństwo w wygodnych saniach z pochodniami i ogniskiem do białego rana. Proponujemy również kulig w wersji ekstremalnej czyli jazda w wielkiej dętce lub na sankach ciągnięte za pędzącą terenówką! Wiatr we włosach, bezdroża, przestrzeń, adrenalina !

Psie zaprzęgi

Spotkanie z psim zaprzęgiem to niezapomniana przygoda i oryginalny pomysł na ciekawe spędzenie czasu w zimie. Podczas psiego rajdu doznamy wspaniałych zimowych przeżyć w otoczeniu ośnieżonych góry i lasu. To zabawa dla miłośników czworonogów i entuzjastów śnieżnego szaleństwa. Uczestnicy staną na saniach i popędzą przed siebie, starając się poskromić drzemiącą w czworonogach energię.